Turistická ubytovna - Ubytování Polnička - Vysočina - ubytovna a chata, Žďárské vrchy, dovolená na Vysočině, víkendové, týdenní a delší pobyty, lyžování na horách, cykloturistika, pěší turistika

Turistická ubytovna "B" - TJ Sokol Polnička

  • Typ ubytování: ubytovna
  • Kraj: Kraj Vysočina
  • Turistický region: Vysočina

Polnička 151
591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: 602 405 822 - p. Kabrda
Email: ladakabrda@email.cz

Popis ubytování:

Turistická ubytovna TJ Sokol Polnička nabízí celoroční ubytování s kapacitou lůžek 54, v jednom 6-ti, v jednom 8-mi, jednom 14-ti a ve třech (6-ti, 10-ti, 10-ti průchozích) pokojích.

V přízemí objektu je vybavená kuchyň s jídelnou. Je i možnost stravování v jídelně ZŠ přímo proti ubytovně. WC na každém patře, sprchy společné.

Součástí je velká tělocvična na různé míčové hry, tenisové stoly, dále pak místnost pro úschovu kol a lyží. K dispozici venkovní posezení, ohniště, parkování přímo u ubytovny.

Je vhodná zejména pro školní výlety, sportovní soustředění, ale i pro dovolenou party přátel, několika rodin či uspořádání oslavy a pro méně náročnou klientelu.

Ti co mají rádi pohyb tu najdou uspokojení po celý rok. V letních měsících je k dispozici hustá síť značených tras pro cyklisty i pěší a v zimě desítky kilometrů běžeckých tras. Možnost výletů do okolí, Velké Dářko, Pilská nádrž, Žákova hora, Devět skal, památka UNESCO Zelená hora, golfové hřiště Svratka, ZOO a aquapark v Jihlavě, hrad Pernštejn a nepochybně Westernové městečko Šiklův mlýn Zvole nad Pernštějnem.

Cena ubytování:

  • 120,- Kč za lůžko a den
    + 14,- Kč/den ... turistický poplatek

Poskytujeme pro členy KČT slevu 30,- Kč.
Připočítává se cena spotřebované energie a pronájem tělocvičny.
Dále je možnost pronájmu společenské místnosti s krbem a výčepu.

Fotogalerie:

Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička Turistická ubytovna Polnička